(VIDEO) Hrvatski napadač Marko Livaja ponovno strijelac, remi Las Palmasa, Real Sociedad bolji od Valencije

Hrvatski napadač Marko Livaja opet je bio strijelac za Las Palmas koji je u 15. kolu Primere odigrao 1-1 kući protiv Leganesa.

Livaja je u 22. minuti iz blizine zabio svoj peti gol u Primeri, no to nije bilo dostatno za pobjedu Otočana jer je u 77. minuti novi prvoligaš Leganes izjednačio golom Guerrera iz penala.

U drugom popodnevnom susretu Real Sociedad je u izvrsnoj utakmici na svom stadionu porazio Valenciju s 3-2 i izbio na četvrto mjesto. Za Real Sociedad su zabili Willian Jose (2,24) i Juanmi (90+1), dok je Carlos Vela u 60. promašio penal, dok su strijelci za Valenciju bili Daniel Parejo (36pen) i Zakaria Bakkali (90+3).