(VIDEO) Inter bez Vrsaljka, Perišića i Brozovića lakoćom protiv slabašnog Frosinonea

U 13. kolu Serie A Inter je u subotu protiv slabašnog Frosinonea slavio sa 3-0, a strijelci su bili Keita Baldé (10, 82) i Lautaro Martínez (57).

Marcelo Brozović i Šime Vrsaljko nisu bili u sastavu Intera, dok je Ivan Perišić ostao na klupi za pričuve.

Nogometaši Juventusa pobijedili su u Torinu SPAL s 2-0, a drugi gol za lidera zabio je Mario Mandžukić. Cristiano Ronaldo je načeo SPAL u 29. minuti, a u 60. je Mandžukić golom potvrdio pobjedu. Mandžukić je po prvi puta nosio kapetansku vrpcu, a ovo mu je bio šesti gol za Juve u deset utakmica.

Ranije je Udinese u Udinama pobijedio Romu s 1-0 golom De Paula u 54. minuti, pa je Roma sve dalje od vrha. Ante Ćorić je ostao na klupi rimske momčadi.