(VIDEO) Pobjeda PSG-a, uvjerljivo slavlje Monaca bez Danijela Subašića na gostovanju

Vodeći sastav francuskog nogometnog prvenstva Paris SG u susretu je 25. kola kao gost svladao Toulouse s minimalnih 1-0 (0-0), a strijelac gola vrijednog tri boda bio je Neymar u 68. minuti.

PSG sada ima 65 bodova, odnosno 12 više od branitelja naslova Monaca koji je izbio na drugo mjesto zahvaljujući gostujućoj 4-0 (2-0) pobjedi protiv Angersa. Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić nije branio za Monaco za koji su strijelci bili Butelle (10-ag), Jovetić (30, 65) i Raggi (71).

Monaco sada ima bod više od trećeg Marseillea, odnosno pet više uz utakmicu više od četvrtog Lyona koji će u nedjelju ugostiti Rennes.

Ivan Santini ušao je u igru u 75. minuti u 0-0 gostujućem remiju Caena kod Guingampa. Caen je sada 11. sa 31 bodom, a Guingamp deveti sa 33.

REZULTATI 25. KOLA,
Petak:
Saint-Etienne – Marseille 2-2 (Monnet-Paquet 9, Berič 75 / Thauvin 4, Sanson 20)
Subota:
Toulouse – Paris SG 0-1 (Neymar 68)
Angers – Monaco 0-4 (Butelle 10-ag, Jovetić 30, 65, Raggi 71)
Bordeaux – Amiens 3-2 (Kound 31, Lerager 39, Kamano 78 / Mendoza 79, Kakuta 90)
Dijon – Nice 3-2 (Julio Tavares 61, 78-11m, Kwon Chang-Hoon 84 / Lees Melou 64, Plea 67)
Guingamp – Caen 0-0
Metz – Montpellier 0-1 (Sio 24)