(VIDEO) Pobjede Monaca i PSG-a, Ivan Santini asistirao za utješni pogodak Caena

U 19. kolu nogometnog prvenstva Francuske u srijedu je vodeća Nica remizirala, dok su njeni pratitelji Monaco i Paris Saint Germain upisali pobjede.

Nica je protiv Bordeauxa odigrala 0-0, a u sudačkoj nadoknadi utakmice isključena su dvojica igrača Nice, Mario Balotelli i Younes Belhanda.

Subašićev Monaco na domaćem je terenu protiv Caena slavio sa 2-1 golovima Radamela Falcaa (48-PEN) i Bakayoka (76). Utješni pogodak za Caen, koji je 40 minuta imao igrača manje, zabio je Herve Bazile u sudačkoj nadoknadi (90+4) na asistenciju hrvatskog napadača Ivana Santinija.

Santini je bio najopasniji igrač Caena, u 16. minuti pogodio je gredu, a još dva puta zaprijetio je u završnici utakmice, u 78. i 80. minuti, ali bio je trunku neprecizan. Santini je najbolji strijelac kluba u jesenskom dijelu sezone sa 8 golova.

Reprezentativni vratar Danijel Subašić po običaju branio je cijeli susret za Monaco.

U posljednjem kolu jesenskog dijela Paris Saint Germain je uvjerljivo svladao Lorient sa 5-0, a prvenstvo se nastavlja 13. siječnja