(VIDEO) Poraz Washingtona unatoč 52 koša Johna Walla, Šarić sa 17 koševa opet solidan, još jedan poraz Philadelphije

Dario Šarić je sinoć odigrao još jednu solidnu utakmicu, u 25 minuta je zabio 17 koševa i ugrabio sedam skokova uz jednu ukradenu loptu, ali su njegovi Philadelphia 76ers još jednom poražni, 18. put ove sezone.

Sa 96-91 bolji od njih su bili Memphis Grizzlies.

Najbolji strijelac Philadelphije bio je Ersan Ilyasova sa 23 koša i 17 skokova, dok je Grizzliese predvodio Marc Gsol sa 26 pogodaka.

Philadelphia 76ers su imali dvije minute prije kraja utakmice dva koša prednosti, ali je onda Zach Randolph izjednačio 90 sekundi prije kraja,a Sixersi su izgubili dvije lopte u svoja sljedeća napada i promašili svojih zadnjih pet šuteva

Orlando Magic je pobijedio Washington Wizardse sa 124-116 unatoč 52 pogotka Johna Walla koji je tako postao četvrti igrač u NBA koji je zabio najmanje 50 koševa na jendoj utakmici.

Mario Hezonja i Damjan Rudež nisu igrali za Orlando. Wall je pogodio 18 koševa iz 31 šuteva, uključujući pet od osam trica, ali nije puno pomogao Wizardsima kojima je ovo treći poraz zaredom.

Najbolji strijelac Orlanda bio je Elfrid Payton koji je utakmicu završio sa 25 koševa od čega je 22 zabio u prvom poluvremenu. Jeff Green je ubacio 20 koševa, a Jodie Meeks 18.

Utah Jazz je sa 112-105 slavio protiv Phoenix Sunsa, a Dragan Bender je u 28 minuta upisao tri koša, tri skoka i jednu asistenciju. Treću utakmicu zaredom Utah Jazz je stvorio veliku prednost u trećoj četvrtini, sinoć od čak 23 koša. No, također treću utakmicu zaredom dopustili su da se ta prednost istopi, Phoenix je izjednačio tri minute prije kraja, ali se Utah ipak izvukao.

Gordon Hayward je bio najučinkovitiji igrač Jazza sa 28 koševa, dok je Rudy Gobert ubacio 22 koša uz 11 skokova i četiri bloka.

Najbolji kod Sunsa bio je Devin Booker koji je postigao 21 pogodak.

New York Knicks su sinoć sa 114-103 pobijedili Miami Heat a do pobjede ih je odveo rapsoloženi Carmelo Anthony sa 35 pogodaka. Kristaps Porzingis je ubacio 14 koševa uz 12 skokova za Knickse. To je bila deveta pobjeda Knicksa u zadnjih 13 utakmica.

Pregled rezultata utakmica sjevernoameričke košarkaške lige NBA koje su igrane sinoć:

Miami Heat – New York Knicks 103-114
Detroit Pistons – Chicago Bulls 102-91
Washington Wizards – Orlando Magic 116-124
(Mario Hezonja i Damjan Rudež nisu igrali za Orlando)
Memphis Grizzlies – Philadelphia 76ers 96-91
(Dario Šarić je odigrao 25 minuta za Philadelphiju, 17 koševa, sedam skokova, jedna ukradena lopta)
Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs 91-105
Utah Jazz – Phoenix Suns 112-105
(Dragan Bender je igrao 18 minuta za Phoenix, tri koša, tri skoka i jedna asistencija)

4. Denver 8 13 .381 5 1/2
5. Minnesota 6 15 .286 7 1/2