(FOTO, VIDEO) Prema gornjem dijelu Bundeslige: Ante Rebić zabio za pobjedu Eintrachta Nike Kovača protiv Werdera

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić bio je strijelac za Eintracht iz Frankfurta koji je u prvom susretu 11. kola njemačkog prvenstva na svom terenu svladao Werder iz Bremena sa 2-1 (1-1).

Rebić je u vodstvo od 1-0 doveo momčad koju s klupe vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač sjajnim pogotkom u 17. minuti, on je s lijevog ruba kaznenog prostora iz prve pogodio loptu koja je završila u suprotnom kutu nemoćnog vratara suparničke momčadi.

Bio je to četvrti ovosezonski Rebićev pogodak, a naš je napadač igrao do 76. minute.

Werder je uspio poravnati u 24. minuti golom Moisandera, ali je u samoj završnici, u 89. minuti Haller osigurao tri boda za Eintracht.

Sastav iz Frankfurta je s nova tri boda skočio na peto mjesto sa 18 bodova, koliko imaju i četvrti Hannover 96 i šesti Schalke 04, dok je Werder ostao pretposljednji, 17. s pet bodova.

Na vrhu je Bayern sa 23 boda, druga Borussia Dortmund ima 20, a treći RB Leipzig 19.