(VIDEO) Rutinska pobjeda Barcelone u gostima, dva pogotka Suareza, Ivanu Rakitiću 90 minuta

Vodeći sastav španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona u susretu je 12. kola rutinski sa 3-0 (1-0) kao gost svladao Leganes.

Prva dva pogotka za Barcelonu postigao je Luis Suarez (28, 60), a konačni rezultat postavio je Paulinho (90).

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta za Barcelonu koja sada ima 34 boda, sedam više od druge Valencije, koja u nedjelju gostuje kod Espanyola, odnosno 11 od trećeg Reala i četvrtog Atletica, koji će igrati međusobno od 20.45 sati. Leganes je deveti sa 17 bodova.