(VIDEO) Sevilla i Villarreal podijelili bodove, Sporting poražen u Gijonu, Duje Čop igrao šezdesetak minuta

U nedjeljnim utakmicama Primere Sevilla i Villareal su odigrali bez golova 0-0, dok je Alaves slavio u Gijonu kod Sportinga s čak 4-2.

Alaves je nastavio sa sjajnim igrama, “prohujali” su kroz Gijon postigavši čak četiri gola, a pobjedom su izašli iz zone ispadanja i sada su 12. s 27 bodova. Kod Sportinga, koji je ostao 18. sa svega 13 bodova, Duje Čop je igrao do 62. minute.

s by ReplayFootCom

U derbiju kola Sevilla i Villareal su igrali 0-0, a u 49. minuti domaći igrač Samir Nasri je promašio penal. Sevilla je tako ostala treća s 43 boda, tri manje od Real Madrida, čiji je večerašnji dvoboj kod Celte u Vigu otkazan zbog lošeg vremena.