(VIDEO) Torino vodio dva pogotka razlike, Milan preokrenuo u nastavku, Pašaliću 90 minuta

Nogometaši Torina i Milana su u posljednjoj utakmici 20. kola talijanskog prvenstva odigrali 2-2 (2-0).

Domaći su bili puno bolji u prvom poluvremenu i poveli sa 2-0 preko Belottija (21) i Benassija (26), te su imali i veliku priliku za treći gol, ali je udarac Ljajića sa 11 metara u 32. minuti obranio Donnarumma.

U nastavku je Milan zaigrao bolje i stigao do poravnanja zahvaljujući Bertolacciju (55) i Bacce (60-11m).

Mladi hrvatski reprezentativac Mario Pašalić igrao je čitavu utakmicu za Milan koji je sada peti sa 37 bodova i utakmicom manje, dok je Torino deveti sa 30 bodova.

Na vrhu je Juventus sa 45 bodova, jedan manje uz utakmicu više ima druga Roma.