(VIDEO) Veliki preokret Eibara u posljednjih deset minuta, Athleticu samo bod protiv Osasune

U 10. kolu španjolskog prvenstva u nedjelju je Eibar preokretom u posljednjih deset minuta dobio Villarreal s 2-1.

Villarreal je poveo iz penala u 41. minuti, a strijelac bio Bruno Soriano. U 80. minuti Ivan Ramis je pogodio za 1-1, a pobjedu Eibaru donio je Pedro León u 87.

Athletic Bilbao je imao veliku nadmoć u posjedu lopte i udarcima prema golu, ali je na svom terenu protiv Osasune odigrao samo 1-1.

Večeras još igraju Betis – Espanyol, te Las Palmas – Celta.

Dan ranije nogometaši Barcelone su na svom Camp Nou svladali posljednjeplasiranu Granadu s minimalnih 1-0, a jedini gol na utakmici postigao je Rafinha u 48. minuti. Madridski Real je kao gost u Vitoriji svladao Alaves sa 4-1, dok je Atletico Madrid na svom terenu pobijedio Malagu sa 4-2.