Zanimljiv završetak Copa Libertadoresa: Palmeiras u 99. minuti postigao gol za titulu

epa08976373 Kaio Jorge (L) of Santos vies for the ball with Gustavo Gomez of Palmeiras during the Copa Libertadores final match between Palmeiras and Santos, at the Maracana stadium in Rio de Janeiro, Brazil, 30 January 2021. EPA/Mauro Pimentel / POOL

Palmeiras je novi šampion Južne Amerike, naime, oni su u finalu Copa Libertadores savladali velikog rivala Santos sa 1:0 pogotkom u 99. minuti susreta.

Utakmica je bila gotovo dosadna, vidjeli smo tek jedan šut u okvir gola i sve je već bilo spremno za produžetke. No, u 99. minuti Palmeiras dolazi do gola koji im donosi trofej. Breno je zabio za 1:0 i pobjedu Palmeirasa.