Utorak, 11 veljače, 2025
3.3 C
Zagreb
Pratite nas:

Donio premijeru cvijeće pa ga zgrabio, a onda je uslijedila tučnjava

Podijeli

Podijeli

Bizarna scena obilježila je današnje propalo izglasavanje nepovjerenja ukrajinskom premijeru Arseniju Jacenjuku u parlamentu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Oleh Barna, zastupnik bloka predsjednika Petra Porošenka, u jednom je trenutku donio buket ruža premijeru koji je stajao za govornicom pa ga pokušao odnijeti. U tom trenutku umiješali su se drugi zastupnici, a uslijedila je opća tučnjava kakva zapravo i nije neuobičajena u Radi.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Kako je to izgledalo, pogledajte ovdje:

Tekst se nastavlja ispod oglasa

An opposition politician approaches the Ukrainian Prime Minister with a bouquet of roses before picking him up by the crotch. Naturally an enormous brawl ensues.

Posted by Sky News on 11. prosinca 2015

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr
Photo: fah

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci