Pilot tvrtke JetBlue, kojem kompanija još uvijek nije otkrila identitet, uspio je u subotu poslijepodne sigurno spustiti zrakoplov unatoč tome što je uoči slijetanja došlo do problema s prednjim podvozjem.
Naime, zbog tehničkog kvara prednji kotač naprosto nije bilo moguće spustii, što je pilota prisililo da prizemlji avion Embraer 190 na nos.
Kao što će vam to već otkriti snimke, on je to i učinio na najbolji mogući način, pa unatoč tome što su odmah morali intervenirati vatrogasci zbog kontakta zrakoplova s tlom, svi su putnici i članovi posade avion napustili neozlijeđeni.
Zrakoplov je letio iz Washintona za Bahame, a u njemu se nalazilo sveukupno 97 osoba, 93 putnika te četiri zaposlenika JetBluea.
Pogledajte kako je izgledalo to slijetanje, na YouTubeu se u međuvremenu pojavilo nekoliko fantastičnih zapisa.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/dnevnik.hr
Photo: snimka zaslona



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.