Subota, 26 travnja, 2025
12 C
Zagreb
Pratite nas:

Roditelji Melanie Trump dobili američko državljanstvo

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Roditelji Melanie Trump su u četvrtak tijekom službene svečanosti primili američko državljanstvo, potvrdio je jedan od njihovih odvjetnika Michael Wildes.

Punac i punica predsjednika Donalda Trumpa, Viktor i Amalija Knavs su prisegnuli tijekom svečanosti naturalizacije u New Yorku.

Slovenski premijer oduševljen američkom prvom damom: ‘Melania nije zaboravila slovenski jezik i staru domovinu’

Melania Trump osobno: Kakva je kao majka i koji su njezini savjeti roditeljima

Od veljače oni imaju stalnu dozvolu boravka u Sjedinjenim Državama.

Viktor Knavs, prodavač automobila i supruga Amalija, djelatnica u tekstilnoj tvornici su stariji od 70 godina. U mirovini su i provode većinu vremena u Sjedinjenim Državama s kćeri Melaniom i unukom Barronom (12).

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Hina/sv

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci