Nešto prije 12 sati izbio je požar kod skretanja za Jadriju u okolici Šibenika.
“Policija je na terenu radi regulacije prometa”, kazao je Šime Pavić, glasnogovornik šibenske policije.
“Vatrogasne snage izašle su na teren, u gužvi smo i to je sve što vam u ovom trenutku možemo kazati”, rekli su u Županijskom centru 112, koji trenutačno prima na stotine poziva. Riječ je o području koje je nedavno zahvatio velik požar.
Vatrogasne snage rasporedile su se na terenu, a stigli su i kanaderi.
Prema riječima zapovjednika JVP Vodice, Ivana Begića, zatvorena je vodička obilaznica prema klubu Hacienda, prenosi Šibenik.in.
“Došla su u pomoć dva kanadera, pozvali smo i sve kopnene snage koje su nam na raspolaganju. Objekti nisu ugroženi, nadamo se da ćemo požar uskoro staviti pod kontrolu”, kazao je Begić.
Dionica magistrale između Šibenskog mosta i završetka vodiške obilaznice zatvorena je za sav promet, koji se preusmjerava na Benkovačku cestu.
“Magistrala je zatvorena, kao i pristupne ceste za Jadriju i Srimu”, izvijestio je zapovjednik JVP-a Šibenik, Volimir Milošević.
Izvor: narod.hr/sibenik.in
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.