(VIDEO) Atletico Madrid ‘razbio’ Las Palmas, u sivilo domaćina uklopio se i Alen Halilović

Nogometaši madridskog Atletica s uvjerljivih su 5-0 slavili gostujući u Las Palmasu u 35. kolu španjolskog prvenstva, čime su se ponovno na tri boda odmakli od Seville u borbi za treće mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

Već nakon 18 minuta momčad Diega Simeonea imala je tri pogotka prednosti, a Kevin Gameiro dvaput bio strijelac. Kod njegovog prvog pogotka Alen Halilović nije uspio spriječiti prodor Saula Nigueza koji je ubacio na vrh peterca, a francuski napadač uklizavanjem ugurao loptu u mrežu. Osim Gameira, strijelci za Atletico bili su Niguez, Thomas i Torres.

Alen Halilović je igrao do 63. minute za Las Palmas, a domaća momčad je od 65. minute igrala s igračem manje, jer je drugi žuti karton zbog udaranja laktom zaradio Kevin Prince Boateng.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa Espanyol od 20.45 sati dočekuje Barcelonu.