Bez iznenađenja u engleskom Liga kupu: Pobjede Manchester Uniteda, Manchester Cityja, Arsenala, Chelsea i Evertona!

Nogometaši Manchester Uniteda, Manchester Cityja, Arsenala, Chelsea i Evertona izborili su plasman u osminu finala engleskog nogometnog Liga kupa:

Najmanje problema imao je prvak Chelsea koji je pobijedio drugoligaša Nottingham Forest 5-1. Najbolji igrač utakmice bio je trostruki strijelac Michy Batshuayji.

Problema nije imao niti Manchester United porazivši na Old Traffordu Burton Albio 4-1. ManU je sve obavio do poluvremena postigavši tri gola. Najbolji igrač utakmice bio je Marcus Rashford koji je zabio dva gola i dodao asistenciju.

Manchester City je na gostovanju porazio WBA 2-1 uz dva gola Leroyja Sanea.

Arsenal se mučio protiv trećeligaša Doncaster Roversa, a pobjednika je odlučio gol Thea Walcotta u 25. minuti.

Dodajmo kako će West Ham našeg Slavena Bilića u osmini finala igrati protiv Tottenhama.