U derbiju 32. kola hrvatskog nogometnog prvenstva Rijeka i Hajduk su na Rujevici pred 7.600 gledatelja odigrali bez golova, što je Dinamu i matematički donijelo novi naslov prvaka.
Hajduku je u “dalmatinskom derbiju” trebala pobjeda kako bi produžio nadu, no Splićani su remizirali i Dinamo je i prije večerašnjeg maksimirskog susret protiv Varaždina osigurao 26. naslov prvaka.
I Rijeka i Hajduk su bili oslabljeni ozljedama. Domaćini su bili bez Husića, Škorića, Fruka i Barišića, dok kod Hajduka nisu nastupili Krovinović, Diallo, Hodak i Skelin. Također, Rebića nije bilo zbog potresa mozga, a Šego ima kartone.
Dinamo vodi sa 73 boda, Hajduk ima 12 bodova manje, Varaždin je treći sa 47 bodova, dok Rijeka na četvrtoj poziciji ima 43 boda.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa
Izvor: narod.hr



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.