“Utvaram si da sam neki stručnjak, uostalom, mogu reći da sam stručnjak. Najteže nam je sada. Hrvatska je bolja ekipa od Francuske. I kada nakon takve konstatacije, koja može biti argumentirana vrlo lako, izgubite utakmicu onda je to jako teško”, rekao je bivši hrvatski izbornik Miroslav Blažević za HRT.
Bilo mu je teško gledati finale: “Htio sam zbrisati, da budem iskren.”
A nakon posljednjeg sučeva zvižduka bilo mu je još teže.
“Ja sam bio jako solidaran sa njima svima, ne samo ja. Cijeli svijet se vezao uz ovu ekipu. Ponašali su se tako, igrali su tako, znali su reagirati na najsportskiji način kad se mislilo da će potonuti… Osvojili smo simpatije cijelog svijeta. A ova naša divna publika, jedinstveni su u razmišljanjima da nam je ova generacija priuštila nešto divno, sentimentalno, ali konkretno – mi smo drugi u svijetu s najboljim igračem svijeta”, istaknuo je Ćiro i pozvao sve ljubitelje nogometa na doček u Zagreb.
“Nemamo ni stadiona, hrvatski su sportaši fenomen. Najuspješniji su sportaši svijeta po broju stanovnika. Možemo biti ponosni na njih i jako sam sretan. Publika, taj neprikosnoveni arbitar je zadovoljna, oduševljena. Dočekajmo ih kako zaslužuju.”, poručio je.
Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/hrt
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.