Nogometaši Osijeka nisu uspjeli izboriti prolazak u posljednje, četvrto pretkolo Konferencijske lige.
Osječani su u uzvratnom dvoboju trećeg pretkola u Bakuu ispali su od domaće Zire nakon raspucavanja 11-eraca.
– Nismo imali sreće, imali smo kratak roster, nismo imali puno mogućnosti u izboru igrača, što nas je u konačnici skupo stajalo, jer Zira je dobra momčad, u prošlom prvenstvenom kolu odmorili su šestoricu igrača koji su počeli ovu utakmicu, a mi taj luksuz nismo imali. Moram zahvaliti svojim igračima, došli smo u Baku s jednim braničem. Nejašmić, središnji vezni, odigrao je 120 minuta kao stoper, prokomentirao je trener Osijeka Federico Coppitelli, piše HRT.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/HRT



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.