Hrvatska nogometna reprezentacija izvukla je tešku skupinu na Euru, igrat će sa Španjolskom, Italijom i Albanijom. Ždrijeb je prokomentirao izbornik Vatrenih Zlatko Dalić.
– Najteža grupa, ja mislim, igramo protiv aktualnog europskog prvaka, aktualnog osvajača Lige nacija i tu smo mi kao treći na svijetu. Albanija je bila prva u kvalifikacijskoj grupi. Težak ždrijeb, teški protivnici, rekao je izbornik i nastavio:
Vatreni dobili jako tešku skupinu: Hrvatska protiv Španjolske, Italije i Albanije!
– Talijani su europski prvaci i imaju svoju kvalitetu. Albance moram još bolje proučiti, s njima igramo drugu utakmicu, znači možda bude odlučujuća. Nadam se da ćemo za šest mjeseci svi biti zdravi. Cilj nam je proći grupnu fazu, piše HRT.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/HRT
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.