Nogometaši Dinama slavili su s 3:2 na Opus Areni u derbi susretu 7. kola SuperSport HNL-a. Osječani su vodili 2:0, a Dinamo se vratio prvo golom Emrelija, a potom iz dva kaznena udarca Brune Petkovića nakon VAR provjera!
Osijek je poveo 2-0 golovima Ramona Miereza (7) i Domagoja Bukvića (46), no “Modri” su uspjeli okrenuti rezultat, a strijelci su bili Mahir Emreli (70) i Bruno Petković (87-11m, 90+9-11m).
Premda je veći dio utakmice bio u velikom minusi bez igre i prilika, Dinamo je u Osijeku nevjerojatnom završnicom okrenuo rezultat ostvarivši 3-2 pobjedu, a junak susreta bio je Bruno Petković postigavši dva gola iz kaznenih udaraca, pri čemu drugi u devetoj minuti nadoknade.
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.