(FOTO, VIDEO) Pobjeda Leipziga, fantastična igra i gol Rebića u pobjedi Eintrachta

U najzanimljivijem dvoboju popodnevnog dijela 28. kola Bundelige RB Leipzig je slavio s 4-2 kod Bayera, dok je gol postigao Ante Rebić u pobjedi svog Eintrachta kod Schalkea (2-1).

Leipzig je dvaput gubio u Leverkusenu, ali je u fantastičnoj utakmici došao do uvjerljive pobjede u borbi za mjesta koje vode u Ligu prvaka. Tin Jedvaj je ostao na klupi Bayera.

Rebić je postigao vodeći gol za Eintracht u Gelsenkirhenu, a hrvatski napadač je u 13. minuti “provozao” dva braniča i vratara Bayera za svoj deveti gol sezone. Schalke je uspio izjednačiti u borbi za ostanak, da bi u devetoj minuti nadoknade klub iz Frankfurta došao do pobjede golom Jovića iz penala.

Wolfsburg je s 3-1 slavio protiv “fenjeraša” Hannovera, a Josip Brekalo je igrao do 62. minute. U derbiju začelja Stuttgart i Nuernberg su igrali 1-1, a Borna Sosa je za domaćine zaigrao od 78. minute.

Navečer se igra veliki derbi između Bayerna i Borussie Dortmund.