(FOTO) Remi Lokomotive i Osijeka

Foto; fah

U zaostalom susretu 23. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Osijeka odigrali 1-1 (1-1).

Lokomotiva je povela rijetko viđenim golom Lovre Majera, koji je u 39. minuti izravno iz kornera prevario osječkog vratara. Osječani su izjednačili u zadnjoj minuti prvog dijela kada je ubačaj Bočkaja u pogodak udarcem nogom pretvorio Goran Milović. U 87. minuti se vratar Malenica iskupio za primljeni gol obranivši čudesno udarac glavom Radonjića iz velike blizine.

Osijek je ostao četvrti na ljestvici s 46 bodova, dok je Lokomotiva sedma s 29 bodova.

Pred 400 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Matoc iz Zaprešića.

Strijelci: 1-0 Majer (39), 1-1 Milović (45)