Nedjelja, 27 travnja, 2025
12.7 C
Zagreb
Pratite nas:

(FOTO) Velika utakmica u Sočiju: Na tribinama Medvedev, Grabar-Kitarović, Infantino…

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Utakmicu četvrtfinala svjetskog prvenstva između Rusije i Hrvatske na tribinama olimpijskog stadiona Fišt u Sočiju pratili su brojni uglednici među kojima i premijer Ruske Federacije Dmitrij Medvedev, te hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović.

Na utakmici je bio i predsjednik Međunarodne nogometne federacije (FIFA) Gianni Infantino, ruski ministar sporta Pavel Kolobkov, dopredsjednici ruske vlade Olga Golodets i Vitalij Mutko, guverner Krasnodarske regije Veniamin Kondratijev.

Na utakmicu je stigao i hrvatski veleposlanik u Rusiji Tončić Staničić, naravno bio je tu i predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Davor Šuker, te njegov ruski kolega Aleksander Alajev.

Rusko – hrvatski ogled pratio je i predsjednik Američkog nogometnog saveza Carlos Cordeiro, brojne nogometne legende među kojima i naš Goran Vlaović, te Rus Aleksej Smertin.

Među posebnim gostima bio je i Nikita Simonjan (91), najbolji strijelac u povijesti Spartaka, te bivši sovjetski reprezentativac koji je igrao za ‘Zbornaju’ na svjetskom prvenstvu 1958. u Švedskoj gdje je SSSR stigao do četvrtfinala.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Hina/mh

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Tijekom dijete uvedite 'dan za varanje'

Upozoravaju da „varanje na dijeti” treba pomno unaprijed isplanirati kako bi ono uistinu poslužilo kao psihološko olakšanje za vri...

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci