(FOTO, VIDEO) Chelsea novom uvjerljivom pobjedom sve bliže naslovu, nezadrživi Hazard

Chelsea je na svom Stamford Bridgeu s uvjerljivih 4-2 (2-1) svladao Southampton u utakmici 34. kola engleske Premier lige koja je odigrana u utorak.

Hazard je vrlo preciznim udarcem načeo goste već u 5. minuti. U 24. minuti Romeu je izjednačio, a kapetan vodeće momčadi engleskog prvenstva Gary Cahill glavom je pogodio za 2-1 u završnici prvog poluvremena. U 54. minuti Diego Costa je svojim 50. pogotkom u Premiershipu donio Chelseaju prednost od dva pogotka, a u 89. minuti isti je igrač postavio 4-1. Ryan Bertrand je u posljednjoj minuti sučeve nadoknade postigao utješni pogodak za goste.

Chelsea je u 33 utakmice osvojio 78 bodova, sedam više od drugoplasiranog Tottenhama koji ima utakmicu manje. Treći je Liverpool sa 66 bodova iz 34 dvoboja. Southampton je sa 40 bodova na devetom mjestu.