U 4. kolu nogometnog prvenstva Italije Inter je opet kiksao, u subotu je na svom terenu izgubio od Parme sa 0-1. Pobjednički gol za momčad povratnika u prvu ligu zabio je u 79. minuti branič Federico Dimarco, koji je odlično pogodio sa 27 metara.
Ozlijeđeni Šime Vrsaljko nije bio u sastavu Intera, dok su Ivan Perišić i Marcelo Brozović, koji su odigrali cijeli susret, pružili vrlo dobre partije, a posebice Perišić.
Perišić je nekoliko puta ozbiljno zaprijetio, u 18. minuti njegov pokušaj glavom bio je neprecizan. Potom je oprobao šut u 40. minuti, ali je vratar Parme bio na mjestu, a u 74. je ponovno probao glavom, ali lopta je otišla pored gola.
Inter nakon četiri kola ima samo četiri boda.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: Hina/mh
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.