(FOTO, VIDEO) Preokret na Rujevici: Unatoč hrabroj borbi Lokomotiva nije uspjela pobijediti Rijeku

U subotnjim utakmicama 23. kola Prve HNL vodeći dvojac je ostvario domaće pobjede, Rijeka je sa 2-1 (1-1) svladala Lokomotivu, a Dinamo sa 2-0 (1-0) Inter pa je razlika ostala šest bodova u korist Riječana.

Na Rujevici je povela Lokomotiva golom Ćorića u 35. minuti, ali Rijeka je već do odmora uspjela poravnati lijepim golom Bradarića glavom u 41. minuti, a tri boda vodećem sastavu lige osigurao je Gorgon u 57. minuti.

Dinamo je do pobjede protiv Intera stigao golovima u završnicama poluvremena, Pivarić je u 43. minuti zabio za 1-0 kada je njegov udarac iz slobodnog udarca sa 25 metara pogodio nekoga u obrambenom zidu gostiju i promijenio smjer, da bi pobjedu potvrdio Hodžić u 89. minuti.

Rijeka sada ima 61 bod, a Dinamo 55.

Lokomotiva je ostala šesta sa 23 boda, a Inter osmi sa 21, dok zadnja dva mjesta drže Split sa 12 i Cibalija s devet bodova.