Utorak, 30 lipnja, 2026
26.8 C
Zagreb
Pratite nas:

Futsal Dinamo nakon drame šesteraca izborio majstoricu protiv Olmissuma

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Futsal Dinamo izborio je odlučujuću, petu utakmicu finalne serije doigravanja za prvaka Hrvatske protiv Olmissuma. Majstorica će se igrati u petak u Zagrebu.

U četvrtoj utakmici finalne serije igranoj u Omišu, Futsal Dinamo slavio je nakon šesteraca sa 6:5 (3:3) i izjednačio na 2-2 u pobjedama.

Bila je to sjajna utakmica koja je nakon regularnog dijela završila 3:3. Domaćin je poveo 2:0, gosti su okrenuli rezultat s tri gola u nizu, da bi omiški sastav izjednačio na 3:3 gurnuvši susret u produžetak.

U dodatnom periodu Futsal Dinamo je mogao do pobjede, no Luka Perić nije realizirao kazneni udarac 18 sekundi prije kraja produžetaka. Pitanje pobjednika je na koncu razriješeno udarcima sa šest metara, a Dinamo je bio bolji sa 3-2.

Odlučujuća, peta utakmica na rasporedu je u petak, 17. svibnja u Zagrebu, gdje će domaćin loviti obranu naslova, a Olmissum treći naslov prvaka, piše HRT.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/HRT

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci