Istra – Dinamo 1-3

Iznenađenje nije bilo, nogometaši Dinama su u prvoj utakmici proljetnog nastavka prvenstva u gostima pobijedili Istru sa 3-1.

Domaćin je prvi poveo, u 12. minuti pogotkom Blagojevića iz slobodnog udarca što je očito bilo ozbiljno upozorenje favorizranom gostu.

Dinamo je tek tada utakmicu shvatio ozbiljnije, u 22. minuti izjednačio je glavom Soudani, da bi u nastavku s dva pogotka Duje Čop (69, 75) odlučio pobjednika.

U Dinamovom sastavu debitirao je Brazilac Cleyton koji je asistirao kod prvog pogotka Čopa.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr