Preminuo je Stanko Poklepović, bivši izbornik hrvatske reprezentacije kojeg će se najviše pamtiti kao trenera Hajduka.
Njegov odlazak komentirao je i Zlatko Dalić.
“Duboko sam potresen, ožalošćen. Tako sam ga želio vidjeti ovih dana kad dolazim u Split, vijest o smrti dragog šjor Špace me presjekla…”, rekao je za Slobodnu Dalmaciju.
“Bio mi je prvi trener u Hajduku kad sam tek došao iz Livna. Prva istinska nogometna znanja kao dječak od njega sam upijao u Poljudu. Bili smo zajedno kasnije i u podgoričkoj Budućnosti. Uvijek je bio spreman na savjet, sugestiju kao neiscrpno vrelo znanja. Svakako ću biti na komemoraciji, da izrazim sućut obitelji”, poručio je.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/Slobodna Dalmacija
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.