Srijeda, 5 veljače, 2025
8.8 C
Zagreb
Pratite nas:

Je li Bojan Bogdanović najavio oproštaj od reprezentacije? ‘Dug je period do Europskog prvenstva i ne znam iskreno tko će ostati tu, a tko neće’

Podijeli

Podijeli

Hrvatska košarkaška reprezentacija pokazala je da je gotovo dotakla dno, u ključnoj takmici za plasman na SP u bizarnoj i nevjerojatnoj završnici izgubila od Poljske 79:74.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Bojan Bogdanović složio se da će reprezentacija teško vidjeti Kinu i na neki način najavio je oproštaj od reprezentacije.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

”Praktički propuštamo dva ljeta, to je tek za tri godine. Dug je, jako dug period do tog Europskog prvenstva i ne znam iskreno tko će ostati tu, a tko neće”, rekao je u razgovoru za Novu TV.

”Svako ljeto se iznova nadam da možemo nešto preokrenuti. Već samo tu praktično sedam-osam godina i svake godine, iz godine u godinu je isto, ali opet se nadam nekom boljitku hrvatske košarke. Iako iz ove perspektive i pogotovo nakon novog teškog poraza, teško je vjerovati”, zaključio je.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci