Nakon kraja utakmice Dinama i Rijeke, isključeni kapetan Rijeke Filip Bradarić zaletio se prema sucima utakmice. Nešto im je vikao,ali trener gostiju Matjaž Kek uletio je ispred Bradarića i sudaca i spriječio sukob.
Oštro je krenuo i predstavnik kluba Ivan Mance, a jedini koji se suzdržavao bio je upravo Kek, koji je pričekao i suce komentirao na konferenciji za novinare.
Predsjednik Damir Mišković bio je u svečanoj loži, a kako su igrači po izlasku poručili da ne smiju ništa reći – čini se da je to njegova odluka.
Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.