Utorak, 29 travnja, 2025
11.6 C
Zagreb
Pratite nas:

Kritike predsjednika UEFA-e: Euro 2020. diljem Europe je bila ‘pogreška’

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Predsjednik Europskog nogometnog saveza (UEFA) Aleksander Čeferin je u razgovoru za njemački nogometni magazin Kicker izjavio kako je odluka da se Euro 2020. godine održi u 13 različitih država “pogreška”.

“Iako je to prekrasna ideja koja simbolizira jedinstvenu Europu, nije model za ubuduće. Za nas u organizaciji igranje Eura 2020. diljem Europe predstavlja velike probleme”, rekao je Čeferin.

Na ideju da se Euro 2020. igra diljem Europe došao je Čeferinov prethodnik Michel Platini. U prosincu 2012. odlučeno je kako će se utakmice igrati u 13 različitih zemalja, od Bilbaa u Španjolskoj do Sankt Peterburga v Rusiji, zatim u Muenchenu, Dublinu, Bakuu, Bukureštu n Kopenhagenu, a polufinala i finale će se igrati u Londonu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Hina/mh

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci