Četvrtak, 6 veljače, 2025
-0.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Novinarka Autocara isprobala Rimčev Concept_One: Ovo je tako brzo i tako uznemirujuće tiho da mi oduzima dah

Podijeli

Podijeli

Mate Rimac i njegov Concept_One i dalje se spominju u svjetskim medijima. Naime, sada se u hiperautomobilu provozala i novinarka uglednog britanskog automobilskog časopisa Autocar.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Proizvedeno je samo osam superautomobila Rimac Concept_One, a sada ih je samo sedam nakon nesreće u kojoj je sudjelovao Richard Hammond. S obzirom na to da su svi automobili u vlasništvu kupaca, nije čudno da sam se našla na suvozačkom, a ne vozačkom mjestu”, piše Rachel Burgess koju je na suvozačevom mjestu vozio testni vozač Rimca Miroslav Zrnčević.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Concept_One ubrzava do 100 km/h za samo 2,6 sekundi, što je brže od McLarena P1 i LaFerrarija. Rimčev infotainment-sustav je impresivan. Ovo je tako brzo i tako uznemirujuće tiho da mi oduzima dah”, poručila je.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

1 KOMENTAR

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci