Odmah iza Dinama: Uvjerljiva pobjeda Lokomotive protiv Rudeša za 2.mjesto HNL-a!

U prvoj utakmici 12. kola Prve HNL Lokomotiva je na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Rudeš sa 4-0 (0-0).

Lokomotiva je povela u 59. minuti kada je udarac Ivanušeca sa 20-ak metara na putu prema vratima pogodio jednog od braniča Rudeša i promijenio smjer, na 2-0 povisio je Radonjić 10 minuta kasnije nakon lijepog ubacivanja Karačića, da bi konačni rezultat s dva gola u 73. i 78. minuti postavio iskusni Krstanović koji je nedugo ranije u igru ušao s klupe.

Lokomotiva je ovom pobjedom stigla na drugo mjesto ljestvice sa 25 bodova, dva manje od vodećeg Dinama, a dva više od trećeg Osijeka, dok je Rudeš i dalje uvjerljivo posljednji sa samo dva boda, čak šest manje od pretposljednje Istre 1961.

Pred 300 gledatelja sudio je Bel iz Osijeka.

Strijelci: 0-1 Ivanušec (59), 0-2 Radonjić (69), 0-3 Krstanović (73), 0-4 Krstanović (78).