Ivan Perišić bio je strijelac drugog gola za Inter u jučerašnjoj pobjedi nad Fiorentinom u Serie A, a pogodak je postigao na asistenciju Achrafa Hakimija.
“Mislim da smo odigrali jako dobru utakmicu. Stvarali smo puno prilika, a mogli smo i ranije zaključiti utakmicu. Ipak, osvojili smo važna tri boda”, rekao je Perišić nakon utakmice.
“Prvi smo, to je ono što je bitno. Sada idemo u Torino po pobjedu”, dodao je.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.