Pobjeda Manchester Cityja: Torres i povratak Carsona nakon 10 godina za pobjedu

epa09135822 Manchester City's Riyad Mahrez (L) celebrates after scoring the 1-1 on penalty during the UEFA Champions League quarter final, second leg soccer match between Borussia Dortmund and Manchester City in Dortmund, Germany, 14 April 2021. EPA/FRIEDEMANN VOGEL / POOL

Manchester City pobijedio je Newcastle United na gostovanju u utakmici 36. kola engleskog Premiershipa s 4:3 u susretu koji mu ne znači ništa jer je već osigurao naslov prvaka.

Manchester City je preokrenuo do kraja prvog dijela golovima Joaa Cancela u 39. minuti i Ferrana Torresa u 42. minuti. Ipak, nije uspio i zadržati preokret već je Joelinton u sudačkoj nadoknadi poravnao na 2:2.

Joseph Willock doveo je Newcastle u novo vodstvo u 62. minuti, a onda je City s dva gola Ferrana Torresa od 64. do 66. minute utakmice došao do novog preokreta koji je ostao stajati do kraja.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr