Američki glumac David Paymer ovih je dana boravio u Zagrebu, ali povod nije bio novi film nego nogomet. Njegova kći Emily Paymer, tijekom proteklog vikenda odigrala je debitantsku utakmicu za hrvatsku nogometnu reprezentaciju, a on ju je došao podržati.
Paymer se fotografirao i s hrvatskim dresom, a Hrvatski nogometni savez tu je fotografiju objavio na svojim društvenim mrežama.
David Paymer, father of #Croatia international Emily Paymer and American actor, attended Croatia’s friendly in Zagreb. #BeProud pic.twitter.com/qWSjFZkzwK
— HNS | CFF (@HNS_CFF) November 28, 2016
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Koliko je ponosna što je postala djelom hrvatske reprezentacije, pokazuju i objave Emily na Instagramu.
“Naporno sam radila za ovakve trenutke, pa sumnjajte sad u mene. Ovo je tako divno iskustvo, uzbuđena sam zbog budućnosti. Hvala svima koji su me podržavali”, istaknula je.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.