Portugalski nogometaš Cristiano Ronaldo izjavio je da će mu Svjetsko prvenstvo 2026. godine biti posljednje, uz mogućnost da nastavi igrati još godinu ili dvije.
U intervjuu održanom tijekom videokonferencije na turističkom forumu u Rijadu, Ronaldo je potvrdio kako će tada imati 41 godinu te smatra da će to biti pravo vrijeme za završetak vrhunske karijere.
Trenutno igra za saudijski klub Al Nasr i ostaje kapetan portugalske reprezentacije, te je najefikasniji strijelac u povijesti nacionalnih selekcija. Uz to, u lipnju je produžio ugovor s Al Nassrom do 2027. godine.
Svjetsko prvenstvo 2026. održat će se u Sjedinjenim Državama, Kanadi i Meksiku, a Ronaldo cilja ostvariti svoj jedini veliki naslov koji još nije osvojio.
Iako uživa u sadašnjem trenutku i još uvijek se osjeća brzo i spremno, priznaje da su godine postale faktor u njegovoj igri.
Ronaldo je također izrazio želju da njegova djeca budu bolja od njega, ali naglašava da im ne želi vršiti pritisak, već im želi da budu sretni i slobodni u izboru životnog puta, bilo da nastave njegovim stopama ili odaberu neki drugi sport.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.