Nogometni klub Rijeka doveo je prvo ovoljetno pojačanje. Novi igrač na Rujevici je 25-godišnji španjolski zadnji vezni Pablo Garcia Alvarez.
U Rijeku je Alvarez došao iz bugarskog prvoligaša Černo More iz Varne, a prošle sezone izabran je u najbolju momčad tamošnjeg prvenstva. Tijekom 2021. i 2022. godine upisao je 43 ligaška nastupa za tu momčad te je postigao osam pogodaka.
Prije Bugarske boravio je u španjolskim klubovima Villarrealu i Alavesu gdje je igrao za tamošnje mlađe uzraste i u drugim momčadima.
– Rijeka me duže vremena prati, a ja sam se s veseljem odlučio za dolazak u Rijeku, jer je u pitanju veliki hrvatski klub. Uzor? Rodri iz Manchester Cityja, rekao je povodom dolaska na Rujevicu španjolski nogometaš.
Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/HNK Rijeka
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.