Zbog pogoršanja epidemiološke situacije u Hrvatskoj Nacionalni stožer civilne zaštite predstavio je nove mjere koje se odnose na ograničavanje javnih i drugih okupljanja na 50 osoba. Među njima je i zabrana dolaska gledatelja na sportska natjecanja.
– Sportska natjecanja mogu se održavati samo bez gledatelja, rekao je ministar unutarnjih poslova Davor Božinović.
Nove mjere stupaju na snagu sutra u ponoć, a vrijedit će idućih 14 dana, nakon čega će se procijeniti provedba mjera i odlučiti treba li ih promijeniti ili produžiti, piše HRT.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/HRT
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.