(VIDEO) Deveta pobjeda zaredom: PSG slavio na gostovanju u Nici

U prvoj utakmici nedjeljnog programa utakmica 30. kola francuskog prvenstva nogometaši PSG-a slavili su na gostovanju u Nici sa 2-1 (1-1) i ostvarili 27. pobjedu ukupno, a devetu zaredom.

Domaći su poveli pogotkom Saint-Maximina u 17. minuti. Četiri minute poslije izjednačio je Di Maria, a za pobjednički pogodak za PSG postigao je Dani Alves.

Parižani su daleko na čelu sa 83 boda, 17 više od drugoplasiranog Monaca. Treći Marseille ima 59 bodova i u nedjelju će u derbiju ugostiti Lyon koji je četvrti sa 54 boda. Nice je na osmom mjestu sa 42 boda.

U nedjelju su na rasporedu i preostale tri utakmice 30. kola u kojima se sastaju: Metz – Nantes (15.00 sati), St. Etienne – Guingamp (17.00) i Marseille – Lyon (21.00).