(VIDEO) Dva pogotka Gerarda Morena donijela su nogometašima Espanyola pobjedu 2:0 nad Gironom

Dva pogotka Gerarda Morena donijela su nogometašima Espanyola pobjedu od 2-0 (1-0) na gostovanju kod Girone, kojom su praktično osigurali ostanak u elitnom razredu španjolskog nogometa bez obzira što će se dogoditi u preostala četiri kola.

Moreno je prvi pogodak postigao u 43. minuti, a drugi u 55. minuti. Devetom pobjedom u sezoni Espanyol je došao do 39 bodova, što ga u ovom trenutku stavlja na 15. mjesto i 11 bodova od zone ispadanja. Girona je doživjela 13. poraz u sezoni i ostala na devetom mjestu sa 47 bodova.

Vodeća Barcelona ima 83 boda, 12 više od Atletica i 15 više od Real Madrida.

Barcelona je u subotu osvojila Kup kralja pobjedivši Sevillu sa 5-0 u finalu odigranom u Madridu.