(VIDEO) Edin Džeko spasio Romu poraza protiv Sampdorije

U zaostaloj utakmici 3. kola talijanskog nogometnog prvenstva igranoj u srijedu Sampdoria i Roma su podijelile bodove igravši 1-1 (1-0).

Domaći su poveli preko Quagliarelle (45+2-11m), a Romu je poraza spasio Džeko (90+1).

Ivan Strinić igrao je do 74. minute za Sampdoriju koja je šesta na ljestvici sa 34 boda, sedam manje od pete Rome.

Ranije u srijedu u zaostaloj utakmici 12. kola Lazio je u Rimu uvjerljivo nadigrao Udinese sa 3-0 (1-0). Lazio je poveo autogolom Samira (22-ag), a u nastavku su pobjedu domaćih potvrdili Nani (47) i Felipe Anderson (87).

Ovom pobjedom Lazio se izdvojio na trećem mjestu ljestvice sa 46 bodova, tri više od četvrtog Intera, a osam manje od vodećeg Napolija, odnosno sedam manje od drugog Juventusa. Udinese je ostao deveti sa 29 bodova.

Stipe Perica igrao je za Udinese do 64. minute, dok je Andrija Balić u igru ušao u 79. minuti. Ivan Vargić ostao je na klupi Lazija.