(VIDEO) Francuska liga: Monaco bez Danijela Subašića osvojio samo bod protiv Lillea kao domaćin, Mateo Pavlović odigrao 90 minuta za Angers…

Nogometaši Monaca osvojili su samo bod na domaćem terenu odigravši 0-0 protiv Lillea, a Danijel Subašić nije bio ni u momčadi aktualnog francuskog doprvaka, dok je aktualni prvak PSG preokretom došao do pobjede 3-1 na gostovanju kod Guingampa, uz dva pogotka Kyliana Mbappea i jedan Neymara iz kaznenog udarca.

Mateo Pavlović je odigrao svih 90 minuta za Angers u gostujućem porazu od Rennesa za koji je pobjednički pogodak postigao Sarr u 82. minuti.

Vodeći PSG ima šest bodova iz dvije utakmice, baš kao drugoplasirani Dijon te trećeplasirani Reims.

U nedjelju su na rasporedu preostale tri utakmice 2. kola: Strasbourg – St. Etienne (15 sati), Toulouse – Bordeaux (17.00) i Nimes – Marseille (21.00).