(VIDEO) Francuska liga: PSG na Parku prinčeva uvjerljivo pobijedio Rennes

U susretu 22. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku prinčeva pobijedio Rennes sa 4-1.

Gosti su se dobro držali sat vremena, no PSG je u zadnjih pola sata zabio tri gola za uvjerljivu pobjedu.

Strijelci za PSG bili su Edison Cavani (7, 71), Angel di Maria (60), Kylian Mbappe (66), dok je pogodak za goste zabio Niang (28).

Lyon je na gostovanju pobijedio Amiens sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Jason Denayer u 50. minuti.

Toulouse i Angers su podigrali bez golova, a zanimljivo oba sastava nisu iskoristila jedanaesterac. U trećoj minuti domaći vratar Baptiste Reynet je sjajno obranio udarac Stephanea Bahokena, a u 71. minuti Ludovic Butelle je zausrtavio udarac Marka Gradela.

Za goste je cijeli susret igrao Mateo Pavlović.

Na ljestvici vodi PSG sa 56 bodova i dvije utakmice manje, Lille je drugi sa 43 boda, a Lyon na trećem mjestu ima 40 bodova.