(VIDEO) Francuski kup: Ivan Santini strijelac u pobjedi Caena, ispali vodeća Nica, Toulouse i Metz

U prvom kolu završnice Francuskog kupa, u kojoj sudjeljuje 64 momčadi i kada se u natjecanje uključuju prvoligaši, u nedjelju je Caen u gostima dobio petoligaša Sainte Genevieve sa 3-0, a treći pogodak za Caen zabio je hrvatski napadač Ivan Santini u 58. minuti iz penala. Prethodna dva postigao je Ronny Rodelin (25, 45).

P2 by ReplayFootCom

Posljednjeplasirani Lorient je izbacio vodeću Nicu, pobijedivši sa 2-1. Povela je Nica u 43. minuti golom Alassane Plea, ali domaćini su u posljednjih 20 minuta susreta napravili preokret, te su pogocima Jeremieja Aliadierea (71) i Walida Meslouba (75) došli do pobjede. Od prvoligaša su ispali još Toulouse i Metz.