(VIDEO) Gosti dva puta vodili: Strasbourg i Marseille nakon golijade podijelili bodove, poraz Nice

U posljednjem susretu devetog kola francuskog nogometnog prvenstva Strasbourg i Marseille su odigrali 3-3.

OM je vodio 1-0 i 2-1, no Strasbourg se oba puta vratio, te u 74. minuti stigao do vodstva. Ipak, Marseille je u 89. minuti uspio izjednačiti i tako osvojiti barem bod.

Strijelci za domaći sastav bili su Aholou (31), Kone (60) i Lienard (74), dok su golove za OM zabili Payet (5), Kone (48-ag) i Mitroglou (89).

U ranije odigranom susretu Montpellier je pobijedio Nicu 2-0. Bila je to neobična utakmica u kojoj je Nica u prvom poluvremenu trebala zabiti barem tri gola, no domaći vratar Benjamin Lecomte je radio čuda. U drugom dijelu domaćin je kaznio brojne promašaje Nice, a golove su zabili Stephane Sessegnon u 55. i Isaac Mbenza u 74. minuti.

Bordeaux i Nantes su odigrali 1-1.

Na ljestvici vodi PSG sa 25 bodova, Monaco je drugi sa 19 bodova, a zatim slijede St Etienne, Marseille i Nantes sa po 17 bodova.

REZULTATI
Strasbourg – Marseille 3-3 (Aholou 31, Kone 60, Lienard 74 / Payet 5, Kone 48-ag, Mitroglou 89)
Montpellier – Nica 2-0 (Sessegnon 55, Mbenza 74)
Bordeaux – Nantes 1-1 (Malcom 47 / Nakoulma 45+2)