(VIDEO) Hertha slavila protiv Eintrachta s 1:0, igrao i Rebić

U zadnjoj nedjeljnoj utakmici 14. kola Bundeslige Hertha je u Berlinu slavila protiv Eintrachta s 1-0.

Pobjednički gol zabio je Grujić u 40. minuti. Za Eintracht je Ante Rebić igrao do 72. minute.

Berlinčani su se pobjedom bodovno izjednačili s Eintrachtom na šestom mjestu. Oba sastava imaju po 23 boda.

1. Borussia Dortmund 14 11 3 0 39:14 25 36
2. Bayern München 14 8 3 3 28:18 10 27
3. Borussia Mönchengladbach 13 8 2 3 30:16 14 26
4. RB Leipzig 14 7 4 3 24:13 11 25
5. Eintracht Frankfurt 14 7 2 5 30:17 13 23
6. Hertha BSC Berlin 14 6 5 3 22:20 2 23
7. 1899 Hoffenheim 14 6 4 4 30:21 9 22
8. Werder Bremen 14 6 3 5 24:23 1 21